در حال بار گذاری

اخبار سایت > رونمایی از شبکه گردشگری مجازی ایران

سهيل مهرزاد در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به رونمايي شبكه مجازي گردشگري ايران در تاريخ 5 مهرماه سال جاري، افزود: رويكرد اين شبكه معرفي جاذبه‌ها، امكانات و تسهيلات گردشگري كشور براي تمامي گردشگران داخلي و خارجي با 10 زبان زنده دنيا است.

وي اظهار كرد: اماكن اقامتي، مراكز پذيرايي، مذهبي، اقتصادي، تفريحي، خدمات مسافرتي و آنچه كه يك گردشگر در هر نقطه كشور به آن احتياج داشته باشد، توسط اين شبكه طبقه‌بندي و معرفي مي‌شوند.

مهرزاد ادامه داد: جمع‌آوري دايرة المعارف مصور گردشگري و جانمايي آن در شبكه مجازي گردشگري و ترجمه آن به 10 زبان زنده دنيا در كمتر از شش ماه را از ديگر برنامه‌هاي اين شبكه است.

مديركل شبكه گردشگري مجازي ايران با بيان اينكه صنعت گردشگري سومين صنعت دنيا معرفي شده است، تصريح كرد: پيش بيني مي‌شود اين صنعت در سال 2020 به اولين صنعت برتر دنيا برسد بنابراين كشور را بايد به صنعت توريسم مجهز كنيم. در همين راستا همزمان با روز گردشگر، شبكه مجازي گردشگري كشور رونمايي خواهد شد.

به گفته وي، در حال حاضر زيرساخت‌هاي اين شبكه آماده و در سه ماه آينده نيز اطلاعات شبكه بارگذاري و به فعالان گردشگري معرفي خواهد شد.

 

تاریخ :  24/04/91