پس انداز کنید و تجارت محلی خود را رشد دهید

و نتایج بهتری کسب کنید

گوگل ادورز چیست؟

گوگل ادورز یکی از بزرگترین بسترهای تبلیغاتی آنلاین است که به مشاغل کمک می‌کند تا به مشتریان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند و تجارت خود را توسعه دهند. از طریق این شبکه پرداخت به ازای هر کلیک، تبلیغ کنندگان براساس جستجوی کلمه کلیدی، کشور و نوع دستگاه خود به کاربران هدفمند می‌پردازند و تبلیغات خود را به کاربرانی که علاقه مند به محصولات یا خدمات خود هستند، تحویل می‌دهند.

چگونه گوگل ادورز کار می کند؟

گوگل ادورز یک پلت فرم تبلیغاتی آنلاین با هر کلیک است که به تبلیغ کنندگان امکان می‌دهد تبلیغات خود را در صفحه نتایج موتور جستجوی گوگل نمایش دهند. بر اساس کلمات کلیدی که می‌خواهند هدف گذاری کنند، مشاغل هزینه می‌کنند تا تبلیغات خود را در صدر صفحه نتایج جستجو قرار بگیرند. از آنجا که این پلتفرم با تبلیغات بر روی هر کلیک (PPC) اجرا می‌شود، شما فقط باید وقتی یک بازدید کننده روی تبلیغ شما کلیک می‌کند پرداخت کنید.
بازارهای گوگل ادورز مانند حراجی کار می‌کنند که در آن افراد برای دریافت کلیک می‌کنند. با این حال، ضروری نیست که بالاترین پیشنهاد برنده شود. به غیر از پول، گوگل نمره کیفیت را نیز در نظر می‌گیرد تا اطمینان حاصل شود که افرادی که روی تبلیغات کلیک می‌کنند بهترین تجربه ممکن را دارند.

گوگل ادورز (تبلیغات گوگل) یکی از بزرگترین بسترهای تبلیغاتی آنلاین است

مهم است که ابتدا از ماهیت تجارت خود استفاده کنید و ابتدا روی حساس‌ترین بخش متمرکز شوید. ما از گوگل ادورز برای هدف قرار دادن مشتریان احتمالی شما استفاده خواهیم کرد.
هدف این است که در مقابل افرادی که به دنبال آنچه شما می‌فروشید قرار بگیرند. بسیاری سعی کرده‌‌اند اما تنها راه واقعی برای انجام این کار، ورود به جلوی افرادی است که به طور فعال در جستجوی آن در گوگل هستند.
اداره یک تجارت آنلاین شوخی نیست، به خصوص وقتی مجبور باشید با غول‌هایی مانند آمازون که بودجه بی‌پایان بازاریابی دارند و باعث تبلیغ تبلیغات می‌شوند، رقابت کنید. مسابقه برای رسیدن به صفحه اول نتایج جستجوی گوگل بسیار رقابتی است.
تلاش برای رسیدن به صفحه اول، حتی با سئو عالی ممکن است به راحتی ماه‌ها یا حتی یک سال طول بکشد.
اینجاست که تبلیغات پولی (PPC) وارد می‌شوند. گوگل ادورز سرویس تبلیغاتی گوگل است که به کسب و کارها اجازه می‌دهد تبلیغات خود را در صفحات نتیجه جستجوی گوگل نمایش دهند. تبلیغات معمولاً در بالا یا پایین Google SERPs (صفحات نتیجه موتور جستجو) ظاهر می‌شوند.
استفاده از گوگل ادورز یک استراتژی بازاریابی رایج و مؤثر در بین مشاغل است که به دنبال اولین مشتری آنلاین خود هستند.