توسعه وب

با تمرکز بر روی نیازهای کاربران، وب سایت‌هایی طراحی می‌کنیم که برند خود را رشد می‌دهند و مخاطبان را به سمت فعالیت سوق می‌دهند.

ویژگی‌های برتر در تمام وب سایت‌هایی که توسط آژانس جهان باستان طراحی شده است

وب سایت‌های کاملاً واکنش گرا (سازگار با موبایل):

طراحی وب سایت واکنش گرا در مورد استفاده از HTML و CSS برای تغییر اندازه، مخفی کردن، کوچک شدن یا بزرگنمایی یک وب سایت به منظور نمایش بهتر در کلیه دستگاه‌ها (کامپیوتر رومیزی، تبلت و تلفن همراه) است.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO):

بهینه سازی موتور جستجو روشی از استراتژی ها ، تکنیک ها و تاکتیک هایی است که برای افزایش میزان بازدید کنندگان به یک وب سایت با بدست آوردن جایگاه عالی در صفحه نتایج جستجو موتور جستجو استفاده می شود.

و بیشتر:

CMS
SSL
CSS
LESS
HTML5
Google friendly
User friendly
Admin control panel

طراحی وب واکنش گرا و توسعه وب برای رشد شغلی

قدرتمند، انعطاف پذیر، قابل تنظیم، واکنش گرا، سازگار با تلفن همراه، مقرون به صرفه، در زمان ضبط راه اندازی می‌شود.
راه حل‌های توسعه وب ما همه موارد فوق را مدیریت می‌کند. با اطمینان بیش از چهار سال، ما در حال ایجاد روشی جدید برای ساختن یک محصول خارق العاده و قابل اعتماد هستیم که نتایج ملموس را برای شما و راه حل‌های برتر برای کاربران خود به وجود می‌آورد.

چگونه یک وب سایت بهتر تبدیل کنیم

هر وب سایت برای دستیابی به اهداف مختلف ساخته شده است – از فروش گرفته تا رهبری ، تا تعامل. اما برای ایجاد یک وب سایت که در واقع آن اهداف را برآورده می کند ، طراحی صحیح بسیار مهم است.

طراحی برای کاربران خود: نیازهای کاربران سایت را در وهله اول قرار دهید. اگر نمی دانید نیاز کاربران چیست ، از آنها بخواهید. این اصل به عنوان یک آژانس کاربر محور ، پایه و اساس هرچه ایجاد می کنیم.

طراحی با یک هدف: یک وب سایت عالی دارای زیبایی و مغز است. طبیعتاً باید خوب به نظر برسد. اما همچنین باید با دیدی واضح از مهمترین اهداف و نقاط تبدیل آن ساخته شود ، و اینکه چگونه این وب سایت از کاربران در سفر خود به سمت آن اهداف پشتیبانی خواهد کرد.

طراحی برای کشف: یک سایت باید به گونه ای طراحی شود که افراد بتوانند آن را پیدا کنند – و این با دید موتورهای جستجو شروع می شود. یک سایت خوب باید از نظر فنی بهینه شود و به گونه ای ساخته شود که صفحات فرود مربوط به آن وجود داشته باشد تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند.

چرا طراحی وب سایت اهمیت دارد

یک وب سایت یک نقطه ارتباط تجاری با برند، یک ابزار تجاری و مکانی برای هدایت تبدیل‌های مهم است. یک وب سایت عالی می‌تواند موتور رشد تجارت باشد. یک سایت ضعیف می‌تواند به برند شما آسیب برساند.

اما طراحی وب برجسته آسان نیست. مخاطبان امروز انتظارات بالایی دارند. شما ثانیه‌ها – شاید میلی ثانیه – برای متقاعد کردن بازدید کنندگان که سایت شما ارزش وقت آنها را دارد.

با بیش از ۵ سال تجربه، آژانس جهان باستان وب سایت‌هایی را ایجاد می‌کند تا از انتظارات مخاطب فراتر رود. ما به منظور هدایت نتایج برتر، سایتهایی را ایجاد می‌کنیم تا با تمرکز بر برنامه ریزی استراتژیک، طراحی بصری قانع کننده و تجربه بی‌عیب و نقص کاربر انجام دهند.

روند طراحی وب سایت ما

رویکرد طراحی وب سایت BFM طی سالها و صدها وب سایت مورد آزمایش و پالایش قرار گرفته است و تقریباً در هر صنعت قابل تصور وجود دارد.

1- کشف + تحقیقات کاربر

آشنایی با شما (و کاربران)
ما با ساختن درک خود از تجارت شما شروع می‌کنیم. ما با ذینفعان اصلی صحبت می‌کنیم و به داده‌هایی که از قبل در اختیار دارید، عمیق می‌شویم، از جمله عملکرد هر سایت موجود.

هدف ما این است که تحقیق در مورد کاربران خود را در اسرع وقت شروع کنیم. این ممکن است صحبت با مشتریان شما، ایجاد یا تجزیه و تحلیل تحقیقات کمی مانند نظرسنجی‌ها یا انجام آزمایشات کاربر در سایت موجود باشد.

2- استراتژی

پیش بینی سایتی به معنای تجارت

یک استراتژی وب سایت ساختار ، محتوا و ویژگی های پیشنهادی وب سایت را با اهداف تجاری تراز می کند. این جایی است که ما در مورد مسیر وب سایت تصمیمات سطح بالایی می گیریم.

در طول استراتژی ، یک متخصص استراتژی وب سایت با UX ، طراحی و متخصصین محتوا برای انجام تحقیق ، شناسایی چالش ها و فرصت ها و ارائه توصیه ها همکاری می کند. در پایان مرحله ، یک سند استراتژی ارائه می دهیم که راهنمای ایجاد وب سایت را راهنمایی می کند و لحن را برای پروژه شما تعیین می کند

3- برنامه ریزی

در برنامه ریزی، معماران اطلاعات ما و طراحان UX جهت استراتژیک را به یک طرح برای سایت تبدیل می‌کنند. برنامه ریزی همچنین در جایی است که ما مشخصات فنی و مشخصات سایت را شناسایی می‌کنیم. [پیوند به صفحه IA + UX]

اولین کلید قابل تحویل نقشه سایت است که ساختار و سلسله مراتب صفحات سایت را نشان می‌دهد. قابهای بعدی بی‌سیم – طرح‌های کم اطمینان، سیاه و سفید که ساختار اساسی هر صفحه را نشان می‌دهند. این تحویل‌ها به همان اندازه تحقیق کاربر پشتیبانی می‌شوند که می‌توانیم انجام دهیم – ما مشتاق هستیم که مفاهیم خود را در جلوی کاربران قرار دهیم تا آنها را آزمایش و اصلاح کنیم.

4- طراحی

زنده کردن وب سایت

طراحی جایی است که واقعاً کار سخت شروع به پرداخت می‌کند. ما با یک اکتشاف شروع می‌کنیم – همانطور که از نام آن پیداست، طیف وسیعی از امکانات را با شما کشف می‌کنیم و احساس می‌کنیم که چگونه می‌توانید نام تجاری خود را نشان دهید.

برخی از مشتریان ما دستورالعملهای دقیق برند را دنبال می‌کنند، در حالی که برخی دیگر به دنبال راهنمایی در مورد چگونگی تعریف و یا تجسم مجدد از مارک تجاری خود هستند – ما به همان اندازه راحت با هر دو کار راحت هستیم.

تحویل‌های مرحله طراحی، مدل‌های تمام رنگی از هر الگوی هستند، که بر روی وایرهاییمی ایجاد شده در هنگام برنامه ریزی ساخته می‌شوند.

هر مرحله برای شروع بازخورد مشروح، با شروع از صفحه اصلی، به تیم شما ارائه می‌شود. و از آنجا که یک طراحی کاملاً پاسخگو قابل مذاکره نیست، ما بطور جداگانه برای میزکار، موبایل و رایانه لوحی طراحی می‌کنیم و هر عنصر و تعامل را برای هر دستگاه بهینه می‌کنیم.

5- نسخه نویسی

یافتن کلمات برای الهام بخشیدن و تبدیل کردن

همه می‌نویسند. اما همه برای وب نمی‌نویسند.

نویسندگان کتابخانه ما می‌دانند که چگونه به طور خلاصه و تأثیر گذاری بنویسند تا بتواند دامنه توجه روزافزون را به خود جلب کند. آنها می‌دانند چگونه یک داستان را آشکار کنند و صفحات را روان کنند. آنها می‌توانند مانند یک بازدید کننده سایت برای اولین بار فکر کنند و صفحه‌‌ای را برای انسان و ربات‌های موتور جستجو به طور یکسان جذاب کنند. و آنها برای یافتن پیامی که طنین انداز باشد، به ویژگی‌های محصول، ارائه خدمات و موارد دیگر فرو می‌روند.

6- سئو

به حداکثر رساندن اهمیت، دستیابی و کشف

سئو بخشی از پارچه یک وب سایت مؤثر است، نه لوازم جانبی. ایجاد سایت خود ابتدا و «انجام سئو» بعداً می‌تواند منجر به فرصتهای از دست رفته یا سهام موجود موجود در معرض خطر شود.

به همین دلیل، هر وب سایتی که طراحی می‌کنیم با ذهن سئو ساخته شده است. متخصصان سئو ما در طول پروژه درگیر پروژه هستند تا از ایجاد صفحات مناسب در مکانهای مناسب اطمینان حاصل کنند. نقشه‌های سایت، قاب‌های سیم، کپی و حتی عناصر طراحی به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرند تا از کشف، مرتبط بودن و پیروی از بهترین شیوه‌های سئو استفاده کنند.

۷- توسعه، نصب و راه‌اندازی

ما به عنوان یک آژانس وب سایت با خدمات کامل، ما از منابع داخلی متخصص در زمینه توسعه وب سایت داریم، اما به همان اندازه راحت با تیم‌های داخلی یا شخص ثالث همکاری راحت داریم.

ما عادت کرده‌‌ایم اسناد ویژه و طرح‌های بصری مشخص شده را به روشی که زندگی را برای تیم توسعه آسان می‌کند، واگذار کنیم و آن را به سادگی یک سایتی بسازیم که به همان اندازه تصور شود و همانطور که تبلیغ می‌شود انجام دهد.